Дякуємо за те, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного дня)
Не одразу побачила,що був відсутній у замовленні,що прийшло Горох Ідалго,гроші заплачені,товару немає
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного дня та мирного неба)
Дякуємо за те, що залишили свій відгук! Гарного вам дня)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного дня, звертайтеся ще)
Всё отлично, + подарок!!!
Рекомендую!
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного дня та мирного неба)
Дякуємо за те, що залишили свій відгук! Гарного вам дня)