Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
дякую за подарунок)))
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
замовлення відправили дуже швидко, і навіть дали додатково фунгіциди для обробки. Рекомендую
Дякуємо за відгук! Раді, що все сподобалося. Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Замовляю другий рік підряд.Всім задоволена!
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Всё классно, компания огонь.
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дуже крутий сервіс!!! 🥰🥰🥰Так сталось що забули покласти одну упаковку насіння, але як тілки я написала, проблему вирішили. Дякую що ви совісно ставитесь до своєї роботи!!! Однозначно рекомендую!!! Всіх благ!
Добрий день, Вероніко! Ще раз просимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння. Гарного вам дня та мирного неба)
дякую за подарунок!
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)