27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Тендор - системний інсектицид, призначений проти сисних і колюче-сисних шкідників з антифідинговим ефектом для захисту сільськогосподарських культур. Має швидкий "стоп-ефект", що забеспечує припинення живлення шкідників уже впродовж 1 години після обробки.
Діюча речовина: флонікамід, 500 г/кг.
Переваги препарату:
Застосування: необхідно забезпечити достатнє та рівномірне покриття оброблюваної культури без стікання робочого розчину з поверхні. Обробку проводити в ранкові (до 10) або вечірні (18-22) години при температурі повітря до 25 °С та швидкості вітру не більше 3-4 м/с. Не рекомендовано застосовувати препарат, коли культури перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, ураження хворобами, пошкодження приморозками тощо).
|
Культура |
Шкідник |
Спосіб обробки |
Норма витрати |
|
Яблуня |
Усі види попелиці, у т. ч. яблунево-подорожникова, зелена яблунева |
Обприскування в період вегетації культур |
3 г / 8-10 л води, витрата розчину залежно від об'єму крони |
|
Капуста, томати (відкритого та закритого ґрунту), цибуля |
Білокрилка, попелиця |
3 г / 8-10 л води на 2 сотки |
|
|
Декоративні рослини (троянди, орхідеї та інші) |
Максимальна кратність обробок - 3. Строк виходу працівників на оброблені ділянки для проведення ручних робіт/механізованих - 7 діб/3 доби.Термін останньої обробки до збору врожаю - 35 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Характер дії пестициду | Системно-трансламінарний |
| Препаративна форма | Водно-водорозчинні гранули |
| Хімічний склад | Неорганічні |
| Вміст діючої речовини | Флонікамід — 500 г/кг |
| Виробник | УКРАВІТ |
| Країна виробник | Україна |