79 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
Гарт — контактно-системний фунгіцид профілактичної і терапевтичної дії для захисту винограду, картоплі, помідорів, огірків, цибулі та інших сільськогосподарських культур від збудників несправжньої борошнистої роси (мілдью на винограді), фітофторозу, пероноспорозу, альтернаріозу та інших плямистостей.
Діюча речовина: гідроксид міді, 770 г/кг
Механізм дії: при контакті з обробленою поверхнею спори грибів і бактерії поглинають мідь, що перешкоджає їх проростанню та поділу клітин. Мідь призводить до порушення обміну речовин патогенів шляхом пригнічення багатьох ферментативних реакцій, що значно знижує їх агресивна дія на культурну рослину.
Основні переваги препарату:
Застосування:
Культура |
Шкідливий об'єкт |
Спосіб, час обробки |
Норма витрати препарату |
Виноград |
мілдью |
обприскування протягом вегетації |
25-30 м/ 5-8 л води/1 сотку |
Томати |
бактеріальна плямистість, альтернаріоз, фітофтороз |
обприскування протягом вегетації |
25-30 м/ 5-8 л води/1 сотку |
Плодові |
кучерявість листя, бактеріальний опік, кокомікоз, клястероспоріоз, моніліоз, бактеріальний рак, парша |
обприскування протягом вегетації |
25-30 м/ 5-8 л води/1 сотку |
До відома споживача: Світовий досвід застосування аналогічного препарату |
|||
Картопля |
фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз |
обприскування протягом вегетації |
25-30 м/ 5-8 л води/1 сотку |
Огірки |
пероноспороз, бактеріальна плямистість |
обприскування протягом вегетації |
25-30 м/ 5-8 л води/1 сотку |
пероноспороз, альтернаріоз |
обприскування протягом вегетації |
25-30 м/ 5-8 л води/1 сотку |
Особливості використання: сумісний з пестицидами, за винятком органофосфаты і препарати, що утворюють низкокислотную реакцію бакової суміші (рН нижче 5,5) Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповного розчинення одного з препаратів тощо).
Основні | |
---|---|
Виробник | УКРАВІТ |
Країна виробник | Україна |
Оброблювані культури | виноград, картопля, цибуля, плодові |
Користувальницькі характеристики | |
Характер дії пестициду | Суцільного |
Тип впливу на організм | Контактний |
Хімічний склад | Неорганічний |