Кошик
1725 відгуків
РОЗКРИЙМО ПОТЕНЦІАЛ РОСЛИН РАЗОМ !!!
АгроКонсультант
Контакти
АгроКонсультантЕлена, Инна, Сергей (крупная фасовка), Артем, Юрий
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградм. Павлоград
+380960023175
Инна
+380950336593
Елена
+380678165940
Сергей по СЗР в крупной фасовке
+380662549483
Сергей по СЗР в крупной фасовке
+380669847051
Инна

Міфи і реальність

Міфи і реальність

Розглянемо новинку 2019 року від ТМ «Родинний сад» — трикомпонентний інсектицид Престо Турбо.

З цієї статті ми починаємо огляд найбільш популярних інсектицидів серед дачників.

Ми постараємося зробити огляди максимально не упередженими, корисними та інформативними.

Багатий той, хто цінує свою працю, вважає свої гроші і не витрачає час даремно.

Розглянемо новинку 2019 року від ТМ «Родинний сад» трикомпонентний інсектицид Престо Турбо.

В останні два роки на ринку інсектицидів для боротьби з колорадським жуком препарат Престо, від ТМ Сімейний сад, займає лідируюче положення. Його ефективність перевірена і доведена багатьма дачниками. І він по праву став лідером продажів.

Але. Зміна температур у бік збільшення (глобальне потепління), повальне завищення рекомендованих норм, а також сама недоробка формуляції призвела до значного зниження ефективності.

І ось технологи і маркетологи ТМ Сімейний сад, вирішили внести зміни. Думаю це було навіяно не тільки зниженням ефективності, але і модою серед основних виробників — випуск трьох-, а то і четырехкомпонентных препаратів. Хтось це робить у вигляді бінарних упаковок (АТО Жу+Гулівер, Дестрой+Флокс, Антиколорад Макс+Тандем), а хтось, як ТМ Сімейний сад, це робить у вигляді суміші 3в1.

1. Що ж у них вийшло?

2. І чим він краще звичайного Престо?

3. І на скільки це буде ефективним рішенням у боротьбі з колорадським жуком та іншими шкідниками?

Все по порядку.

1. Для посилення «нокдаун ефекту» компанія збільшила концентрацію пиретройдного компонента (контактно-кишкової дії) в 2 рази. Було лямбда-цігалотрін 50 г/л , а стало лямбда-цігалотрін 100 г/л.

Плюс був доданий такий компонент як — поліетиленгліколь – ПЕГ-400 5%. Що він нам дає?

Він виконує відразу декілька функцій. Це і поліпшення проникнення в листову пластину системного діючої речовини, це і прилипач, це і стимулятор.

2. Увеличение концентрации лямбда-цигалотрина позволит препарату лучше работать при высоких температурах окружающей среды, визуальный эффект срабатывания препарата будет еще выше (для многих оценка эффективности препарата основана на том как быстро жук упадет с растения после обработки). ПЭГ 400 — это то, без чего в современных обработках уже не обойтись.

И так мы подошли к основному для нас вопросу и ответу на него.

3. Что-бы ответить на него, мы сначала дадим основные критерии оценки, важные для нас при выборе инсектицида.

1. Эффективность

2. Цена

3. Безопасность

Начнем с третьего пункта. Препарат Престо Турбо относиться к 3-му классу токсичности, что соответствует нормам для препаратов разрешенных для применения населением. Значить ставим +.

Второй пункт — цена на новый Престо Турбо является средней. На уровне цены основных конкурентов. И в рознице будет колебаться от 7 до 11 грн из расчета на две сотки . Ставим +

Первый пункт — эффективность. Основа, так сказать, ядро препарата — клотианидин 200 г/л. Системно-контактно-кишечное действующее вещество.

Это вещество изначально использовалось в таком известном инсектициде как Дантоп. Вещество относиться к группе неоникотиноидов (имидаклоприд (конфидор), тиаметоксам (актара)).

Недостатком препаратов этой группы является боязнь высоких температур. А так как за продолжительность защиты отвечает системная сопоставляющая препаратов, в Престо Турбо эта уязвимость тоже есть. Поэтому рассчитывать на длительный период защиты, после обработки, а это в пределах 20-ти дней не приходиться. Хотя препарат и срабатывает очень быстро, его эффективность в жаркую погоду будет не максимальной. Ставим +/-.

Наша оцінка препарату Престо Турбо по 5-ти бальній шкалі на тверду 4-ку.

Ця стаття аж ніяк не є експертною оцінкою. Наша мета — допомогти вам при виборі з урахуванням наших знань, досвіду, спостережень і ваших відгуків.

Інші статті