Трохи помилився товаром..не треба поки..ранiше все було гаразд
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
продавец ввичливый, связались быстро, но.....товара в наличии нет.
Дякуємо, що залишили свій відгук! Асортимент дуже великий, намагаємося слідкувати за актуальність інформації на сайті, але нажаль не завжди все встигаємо. Просимо за це вибачення. Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Чому удобреніе розфасоване а не в упаковці?
Добрий день, Олександре! Добриво в оригінальній упаковці це мішок 25 кг. Ми самі розфасовуємо добриво для людей, яким не потрібен такий великий об'єм. Зазвичай при замовленні менеджер про це попереджає. Просимо вибачення за непорозуміння. Гарного вам дня та мирного неба)