Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня, звертайтеся ще)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за ваш відгук! Гарного дня)
Дуже якісний гірбіцид. Оброблював ділянку на цвинтарі. Через півроку все голе. Купую вже не перший раз. Обробляти треба раз на рік. Весною.
Дякуємо за відгук! Раді, що все сподобалося. Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня)