Дякуємо за відгук! Гарного вам дня)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня, звертайтеся ще)
Дякуємо за те, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня)
Не було в наявності насіння тому гроші за нього поклали прямо в посилку😳(шкода що не попередили), але мене все влаштовує))). Тиканка гарної якості та вага правильна. Можу сміливо рекомендувати
Дякуємо за відгук! Просимо вибачення за незручності, зазвичай менеджер попереджає про такі нюанси. Раді, що все сподобалося. Гарних вам врожаїв та мирного неба)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня та мирного неба)