Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за те, що залишили свій відгук! Гарного вам дня, звертайтеся ще)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Деньги перевел,а назад почему то надо ждать не понятно сколько времени
Добрий день, Олександре! При оплаті замовлення Пром-оплатою, кошти резервуються на транзитному рахунку в банку. Тому потрібен деякий час на їх повернення. Зазвичай оплата повертається покупцеві в повному обсязі протягом 3-х банківських днів. Просимо вибачення за незручності. Гарного вам дня та мирного неба)
Дякую за товари! Як завжди все якісно!
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що все сподобалося. Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня)
Дуже гарний магазин.
Дякуємо за відгук! Раді, що все сподобалося. Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо за відгук! Гарного вам дня)
Дякуємо за те, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)