Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Я хотіла товар з кращим терміном придатності, не просрочений прийшов,, але вже 2 з половиною роки пролежав на складі.
Був подарунок- три насінинки раннього кабачки, дякую за це
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Не сподобалося що сроки не свіжі а так все добре
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
отличный товар , соответствует описанию . Рекомендую этого продавца .
Приятно за быструю доставку и хорошие сроки хранения,плюс подарок малый- но приятно...
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили свій відгук! Гарного вам дня та мирного неба)