Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Рекомендую продавця
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Цибулька хороша, особливо добре, що вислали в сіточках (не парилась)Продавець відповідальний. Дякую
Дякуємо за відгук 🌿. Раді, що вам сподобалась якість цибульки та зручність пакування. Завжди приємно чути гарні слова про нашу роботу 💚
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Блискавична відправка , супер ціни! Дякую ❤️
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені покупкою. Сподіваємось на нові зустрічі в нашому магазині! ❤️
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Дякую!!!! Все добре! Рекомендую!!!🤝🤝🤝
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені покупкою. Сподіваємось на нові зустрічі в нашому магазині!
Дякую,все Ок.
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)
Все добре. Цибулю ще не садив.
Дякуємо, що залишили відгук! Гарного вам дня та мирного неба)