Корзина
734 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
В СВЯЗИ С НЕСТАБИЛЬНЫМ КУРСОМ ВАЛЮТ ПРОСЬБА УТОЧНЯТЬ ЦЕНЫ!ЗВОНКИ ДО 15:00
АгроКонсультант
Контакты
АгроКонсультантОксана, Сергей (крупная фасовка), Юрий
УкраинаДнепропетровская областьПавлоград
+380950336593
Оксана
+380960023175
Оксана
+380662549483
Сергей по СЗР в крупной фасовке
+380678165940
Сергей по СЗР в крупной фасовке

Фунгицидная защита подсолнечника (статья компании АХТ)

Фунгицидная защита подсолнечника (статья компании АХТ)

Нарешті аграрії дочекалися дощів. Але висока вологість повітря та низька температура, є ідеальними умовами для розвитку багатьох патогенів, особливо пероноспорозу.

Небезпечні хвороби соняшнику:

Більшість фунгіцидів борються тільки зі справжніми грибами. Якщо є ризик ураження несправжніми грибами (волога і холодна погода), то важливо підібрати відповідний препарат, що контролює гриби різних класів.


На жаль, вчасно виявити хворобу іноді не вдається, а от справцювати превентивно завжди правильне та раціональне рішення.

Агрономічна служба АХТ рекомендує суміш:

Цимоксил у нормі 0,5 л/га + АгроПав Екстра 0,05-0,1% розчин

Чому саме Цимоксил?

Цимоксил складається з двох діючих речовини: цимоксаніл (контроль несправжніх грибів та частково справжніх) та флутриафол (контроль справжніх грибів).Практичне застосування Цимоксил на демо ділянках АХТ

Препарат Цимоксил 0,5 кг/га + Агропав Екстра 0,1 л/га (вилив 200л/га) був застосований у господарстві Вінницької області у фазі 12-ти листків культури. На фото нижче фаза соняшнику – початок цвітіння. Ми бачимо повний контроль хвороб на листках всіх ярусів. На контролі був прояв хвороб: фомопсис, септоріоз та альтернаріоз. Найвищу ефективність на даній ділянці з поміж конкурентних препаратів по даних хворобах показав саме Цимоксил. – коментує керівник агрономічної служби АХТ, Сергій Богомаз.

На фото нижче соняшник, який був оброблений Цимоксилом + Агропав Екстра. Видно, що рослина здорова та скидає нижні листки на які не попадає світло.

Детальніше обговорювали фунгіцидний захист соняшнику за умов цього травня та наявних препаратів дивиться у відеозаписі нижче.

 

Оригінал статті за посиланням https://t.agrohimteh.com.ua/GXXG60CKy?cda=

Другие статьи